Izmantojamās tehnoloģijas:


1. Pašlīmējošā līmplēve + plotergriezšana

Pieejama aptuveni 70 toņu palete.

Dažādi  materiāli, kas ļauj izgatavot uzlīmes dažādām virsmām.

Darbus iespējams izpildīt ātrākais 1 dienas laikā, ņemot vērā pasūtījuma apjomu, vai ir gatavs makets drukas darbiem un zināms tekošo darbu apjoms. Sīkāk precizēt uz e-pastu info@mcdizains.lv   vai zvaniet pa tālruni 27037765


Piedāvājumā plēves auto uzlīmēm:


1. Pašlīmējošās  līmplēves, ar matētu un glancētu virsmu, Kalpošanas laiks: 5 gadi


2. Biezā pašlīmējošā plēve atbilst visaugstākājām izturības un lietošanas prasībām. Universāla pielietošana. Izmantojama augsti kvalitatīvai reklāmai uz transporta līdzekļiem. Biezums 65mkm, - 70 krāsas - Kalpošanas laiks līdz 8 gadiem.


3. Fluorescentās līmplēves- gaismu atstarojošās. Izmanto tafarētajiem automobīļiem un dažādām zīmēm un vides reklāmām ceļa malās.


2. PVH līmplēve + digitālā druka - Perforētā līmplēve. Lieliski noder, celtniecības kokapstrādes u.c. auto aplīmēšanai. PVH plēve (glancēta), ar pelēku līmes slāni, solventa, ekosolventa, vieglsolventa drukai, kā arī drukai ar UV tintēm. Perforētā plēve paredzēta līmēšanai veikalu vitrīnās, sabiedriskā transporta logos, kā arī vieglajās automašīnās.


Izmantojama augstas kvalitātes fotoattēliem. Plēvi viegli nolīmēt no virsmām, pateicoties līmes īpašajam sastāvam un elastībai. Perforētā līmplēve drukai uz caurspīdīgām virsmām ar caurskatāmības efektu. Pēc apdrukāšanas, attēls redzams no vienas puses. PVH līmplēve ar caurspīdīgu permanentu līmi, paredzēta arī augstas kvalitātes foto un dažādu dizainu drukai.


Plēve tiek pielietota automašīnu reklāmai un logu grafikai gan uz taisnām, gan uz izliektām virsmām.


Ekspluatācijas ilgums līdz 5 gadiem.


3. Magnētiksās uzlīmes  + digitālā druka:


Priekšrocības: viegli montējamas, vienkārši pieliekot pie metāliskas virsmas, kā magnētu. Esošais materiāls ir piejams ruļļos no 50 cm platuma. Īpaši  izdevīgi izmanot īstermiņā, ja mašīna vai piekabe tiek pārdota, nomāta. Uzlīmi var noņemt un uzreiz uzlikt uz citas metāla virsmas.

Auto aplīmēšana

https://www.facebook.com/mcdizains/https://www.instagram.com/mcdizains/
MC DIZAINS izgatavo reklāmu Kuldīgā un Kurzemē

Reklāmas darbnīca, reklāmas izgatavošana, baneru druka , plakāti, apģērbu apdruka , t kreklu apdruka, sporta apģērbu apdruka, darba apģērbu apdruka, reklāmas izkārtnes

MC Dizains | Lielformāta druka Kuldīgā, baneru druka, plakātu drukaCenas kreklu apdrukai - auto aplīmēšanaMC Dizains | Galerija reklāmas pakalpojumi / DrukaMC Dizains | Reklāmas baneri un baneru izdruka Kurzemē - KontaktiMC Dizains / Lielformāta druka / Baneri / Vizitkartes / Reklāmas izgatavošana / t kreklu apdruka / kreklu apdruka

Kāpēc Jums ir nepieciešama auto aplīmēšana?

Kad automašīnas un kravas automašīnas ir Jūsu dzīve, logo dizains un aplīmēta automašīna var būt labākais veids, kā izcelties no pūļa. Arī jaunu sadarbības partneru un klientu piesaiste ir svarīga. Apsveriet potenciālo auditoriju, kuru aptver Jūsu bizness.

Kāda veida dizainparaugi varētu piesaistīt potenciālos klientus? Uzņēmumiem ir unikāla iespēja izmantot jautrus fontus un krāsas, lai izteiktu savu viedokli par savu uzņēmēj darbību. Nav nekādu ierobežojumu, lai izstrādātu dizainu Jūsu uzņēmuma auto. Svarīgi ir tas, ka Jūsu logotips un reklāmas teksti parādās citu cilvēku skatam, ar kuriem jau strādājat un tiem kuri grib ar Jums strādāt un pelnīt naudu.

Par automobiļu dizainu


Logotipa dizains ir būtisks, lai nodotu klientiem informāciju par uzņēmumu. Auto aplīmēšanai ir svarīga loma, dot informāciju potenciālajam klientam uzzināt, kas ir Jūsu zīmola būtība. Izveidojot atsķirīgu logotipu vai dizainu, tas ļaus ikvienam saprast, ka Jūsu zīmols ir labāks nekā konkurentiem un doss Jums vairāk iespējas pelnīt!


Apsveriet iespēju izmantot vienu spēcīgu, iespaidīgu krāsu, lai izceltu logo, vai izmantojiet skaidri saprotamu reklāmas tekstu. Sekundārajām krāsām jābūt balstītām uz šo primāro krāsu, sajaucot kopā, lai radītu vislabāko ietekmi. Izpētiet tādu uzņēmumu kā Porsche, BMW vai Lamborghini dizainu - tajā krāsu un dizaina izmantošana ir ideāls veids, kā atdarināt automašīnu ražošanas uzņēmumu.

MC Dizains 2017-2018 © Lielformāta druka

Kuldīga , Saldus , Talsi , Ventspils , Brocēni , Tukums , Rīga
Baneru spauda, marškinėliai spausdinimas, Logo kūrimas, dizainas