Mēs ļoti rūpējamies un lepojamies ar savu darbu, un mēs ļoti ceram, ka tas ir atspoguļojās mūsu produktu kvalitātē. Mūsu darbi regulāri saņem lielisku atgriezenisko saiti no facebook un insatgram mājas lapām un gadījumā, ja ražošanas procesā esam kļūdijušies, mēs to izlabosim, cik ātri un efektīvi vien varam.

Kanvas druka - digitālā druka uz auduma

https://www.facebook.com/mcdizains/https://www.instagram.com/mcdizains/
MC DIZAINS izgatavo reklāmu Kuldīgā un Kurzemē

Reklāmas darbnīca, reklāmas izgatavošana, baneru druka , plakāti, apģērbu apdruka , t kreklu apdruka, sporta apģērbu apdruka, darba apģērbu apdruka, reklāmas izkārtnes

MC Dizains | Lielformāta druka Kuldīgā, baneru druka, plakātu drukaCenas kreklu apdrukai - auto aplīmēšanaMC Dizains | Galerija reklāmas pakalpojumi / DrukaMC Dizains | Reklāmas baneri un baneru izdruka Kurzemē - KontaktiMC Dizains / Lielformāta druka / Baneri / Vizitkartes / Reklāmas izgatavošana / t kreklu apdruka / kreklu apdruka

Fotogrāfiju uzņemšana un to pārnešana - auduma apdruka un citās personalizētajās izdrukās var atšķirties atkarībā no pasūtījuma apjoma un sezonas. Parasti pakalpojumu mēs izpildām laikā no 2 līdz 5 dienām, kad tas ir gatavs nosūtīšanai klientam.

Par papildus samaksu 15 € apmērā, jūs varat pasūtīt eksprespasta sūtījumu, kas sniedz jums prioritāru pakalpojuma saņemšanu un papildus ātru sūtījumu ar kurjerpastu 2 līdz 3 dienu laikā.

Ja kanva - digitālā auduma apdruka ir vajadzīga noteiktā datumā, mēs būtu ļoti pateicīgi, ja Jūs varētu norādīt veicot pasūtījumu, mēs to iekļausim mūsu ražošanas plānotājā.

Uz auduma ir iespējams uzdrukāt bildes no mobilajiem telefoniem un tām ir jābūt oriģinālā izmērā, tādējadi tiks ieguta attēla maksimālā kvalitāte.

Mums ir daudz dažādu izmēru izdrukas iespējas un cenas ir atšķirīgas no kanvas lieluma. Mēs viegli pielāgojam izmēru un cenu Jūsu vajadzībām. Mēs būtu ļoti pateicīgi, ja iepriekš ar mums saskaņotu kanvas izmēru pēc fotogāfijas, kuru mums atsūtat uz epastu.

MC Dizains 2017-2018 © Lielformāta druka

Kuldīga , Saldus , Talsi , Ventspils , Brocēni , Tukums , Rīga
Baneru spauda, marškinėliai spausdinimas, Logo kūrimas, dizainas
Kanvas drukaKanvas / reklāmdruka