T-krekls ir ikdienas apģērbs, un pēdējo desmitgažu laikā gan vīrieši, gan sievietes to ir vispārpieņemuši. Ikdienā rezot cilvēkam mugurā t kreklu, mēs tam vairs nepievēršam uzmanību, ja tas nav kvalitatīvi apdrukāts, vai arī tam ir uzdrukāts neinteresants dizains. T krekls ir ne tikai klasisks ikdienas apģērbs, bet arī ir kā tukšs audekls gan māksliniekiem, gan uzņēmējiem.


Tāpēc t-kreklu apdrukair kļuvusi par populāru biznesa izvēli Latvijā. Daudziem uzņēmējiem t-kreklu zīmola popularizēšan uz t krekliem ir daudzgadīgs reklāmas pasniegšanas veids. Mēs varam uzdrukāt gan logotipu, gan reklāms saukļus vai arī konkrēta produkta piedāvājumu.


T kreklu apdruku izmanto pasākuma organizētāji un tie ne vienmēr var būt saistīti ar sportu, bet arī ar ģimenes kopējiem brīžiem. Gadījumā, ja Jūs organizējat izbraukumu ar laivām savu draugu pulkā, Jūs varat nodrukāt vienādas krāsas t kreklus ar saviem saukļiem vai kompānijas vārdiem. Ko Jūs iegūstat? Vienkārši Jums būs vieglāk ieraudzīt savējos, ja tie iejūk ļaužu pūlī un Jums paliks atmiņas krekls par konkrētu pasākumu.


Mūsu pieredze liecina par to, ka klienti dodoties uz vasaras pasākumiem - motokross, koncerti u.t.t paši sev apdrukā kreklus, lai izceltos pūlī, kā vienota komanda. Jūs zināt, apkārtējie to prot novērtēt, jo vairāki cilvēki ar vienādiem krekliem uzreiz iekrīt citiem acīs un rada patīkamas vienotības sajūtas.


Arī t-kreklu apdrukas uzņēmumi  ir populari un popularitātes pieaugums ir redzams katru gadu. Mēs zinām ka kreklu apdrukas tirgū ir spēcīga konkurence. Lai klients ir apmierināts, mēs veidojam atšķirīgu un dažādu t-kreklu dizainu, kas cilvēkiem patīk.

Mēs izgatavojam un veicam pakalpojumus ar savām iekārtām.
https://www.facebook.com/mcdizains/https://www.instagram.com/mcdizains/
MC DIZAINS izgatavo reklāmu Kuldīgā un Kurzemē

Reklāmas darbnīca, reklāmas izgatavošana, baneru druka , plakāti, apģērbu apdruka , t kreklu apdruka, sporta apģērbu apdruka, darba apģērbu apdruka, reklāmas izkārtnes

MC Dizains | Lielformāta druka Kuldīgā, baneru druka, plakātu drukaCenas kreklu apdrukai - auto aplīmēšanaMC Dizains | Galerija reklāmas pakalpojumi / DrukaMC Dizains | Reklāmas baneri un baneru izdruka Kurzemē - KontaktiMC Dizains / Lielformāta druka / Baneri / Vizitkartes / Reklāmas izgatavošana / t kreklu apdruka / kreklu apdruka

Termo pārnešana uz auduma:


Priekšrocības: apdrukas var veikt sākot no 1 eksemplāra, izcila drukas noturība, zemas izmaksas.


Ar šo tehnoloģiju var apdrukāt jebkuru audumu arī darba kombinezonus. 100 % krāsas tonis, jo tiek izmantotas termoplēves.


Pieejami aptuveni 30 toņi, tajā skaitā zelta, ultrakrāsu palete un atstarojošie.


Šī ir populārākā apdrukas tehnoloģija, jo darbu var izpildīt īsā laikā ar zemām izmaksām un super kvalitāti, kas kalpo gadiem.

Digitālā tekstila apdruka:


Priekšrocības: līdzīgi kā Termopārnešanas tehnoloģijai apdrukas var veikt sākot no 1 eksemplāra, izcila drukas noturība, zemas izmaksas.


Ar šo tehnoloģiju var apdrukāt jebkuru audumu arī darba kombinezonus. 100 % krāsas tonis.


Drukas tehnoloģija īpaši paredzēta daudzkrāsainiem un foto un dizainiem ar smalkām detaļām.


Iespējams kombinēt ar Termopārnesšanas tehnoloģiju.

MC Dizains 2017-2018 © Lielformāta druka

Kuldīga , Saldus , Talsi , Ventspils , Brocēni , Tukums , Rīga

Baneru spauda, marškinėliai spausdinimas, Logo kūrimas, dizainas